Drukuj

Marcin Raszka, Wspólnik
M: 605 505 000  E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na Wydziale Handlu Zagranicznego, a następnie Programu Master of Business Administration na Oxford Brookes University.
Certyfikowany Członek Rad Nadzorczych spółek Skarbu Państwa od 1997 r.
Biegły sądowy z zakresie finansów i wycen przedsiębiorstw od 2015 r.
Przez ponad 3 lata Konsultant w Central Europe Trust Ltd. oraz Starszy Konsultant w Dziale Management Consulting Services Ernst & Young Polska.
Dyrektor Finansowy, Dyrektor Zarządzający oraz Prezes Zarządu spółek przemysłowych notowanych na GPW, oraz należących do wielkich koncernów branżowych, z ponad 20-letnim doświadczeniem.
Członek Rad Nadzorczych spółek notowanych na GPW oraz spółek prywatnych od 2000 r.
W EBPsystems odpowiedzialny za współpracę z kluczowymi klientami, projektowanie własnych rozwiązań informatycznych, a także ekspertyzy finansowe na potrzeby postępowań sądowych oraz postępowań przeciwko przestępczości menedżerskiej.

Wiesław Fiszer, Wspólnik
M: 605 501 414  E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Absolwent Politechniki Poznańskiej na Wydziale Elektrycznym, a następnie studiów podyplomowych: na Wydziale Systemów Informacyjnych Politechniki Wrocławskiej oraz Kolegium Analiz Ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Administrator Bezpieczeństwa Informacji od 2016 r. Inspektor Ochrony Danych Osobowych od 2018 r.
Manager IT oraz manager systemów informacyjnych spółek przemysłowych notowanych na GPW a także kierownik projektów informatycznych z ponad 20-letnim doświadczeniem we wdrażaniu systemów klasy ERP, OPC, SRM oraz audycie zakończonych projektów informatycznych. Trener rozwiązań technologicznych z wieloletnim doświadczeniem.
W EBPsystems odpowiedzialny za architekturę oraz programowanie własnych rozwiązań, operacyjne zarządzanie projektami informatycznymi, a także usługi w zakresie bezpieczeństwa systemów informacyjnych w tym analizy środowisk przetwarzania danych na potrzeby postępowań sądowych oraz postępowań przeciwko przestępczości menedżerskiej.
  

Wiktor Kołosowski, Ekspert
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na Wydziale Handlu Zagranicznego. Uczestnik Studium dla Analityków Papierów Wartościowych i Doradców Inwestycyjnych w Centrum Prywatyzacji oraz Programu Chartered Financial Analyst w CFA Institute w Virginii(USA). Zdał egzamin Level 1.
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie jako Analityk Finansowy, Kontroler Finansowy, Treasurer oraz Dyrektor Finansowy w spółkach zarówno usługowych jak i przemysłowych, w tym również notowanych na GPW oraz należących do wielkich międzynarodowych koncernów branżowych.
W EBPsystems jest odpowiedzialny za modelowanie finansowe na potrzeby postępowań sądowych oraz postępowań przeciwko przestępczości menedżerskiej.

 

Kacper Łacniak

E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Absolwent Liceum Ogólnokształcącego na kierunku informatycznym w Starym Sączu.
Młody pasjonat programowania w językach obiektowych, w trakcie certyfikujących kursów specjalistycznych.
W EBPsystems odpowiedzialny za programowanie interfejsów graficznych aplikacji.